Tesco - Vy rozhodujete, my pomáhame

Bezpečne a hravo, vpravo a či vľavo?

Doprava je neodmysliteľnou súčasťou života človeka, ktorý je každý deň účastníkom cestnej premávky. Vzbudenie povedomia u detí o bezpečnosti na cestách je veľmi dôležité, ale nie postačujúce bez praktických zručností, ak naozaj chceme zredukovať riziká. Detské vnímanie okolitého prostredia je limitované aj vtedy, keď dieťa dáva dobrý pozor. Riziko, ktorému treba čeliť v prípade nehody je veľmi reálne a nedá sa mu zabrániť. Preto musíme deti naučiť, ako reagovať v konkrétnych situáciách.

Financie, získané v tomto projekte využijeme na vylepšenie a doplnenie nášho nového mobilného dopravného ihriska.

Vyhodnotenie: Vďaka všetkým, ktorí sa zapojili sa nám podarilo získať v projekte 2. miesto - 600 €,  z ktorých sme zakúpili odrážadlá, kolobežky a malý traktor. Deti materskej a základnej školy sa tak môžu tešiť na napínavé jazdy na našom školskom dopravnom ihrisku.